Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

OHK Třebíč na Facebooku 561 200 427 | 561 200 426 info@ohktrebic.cz

232 členů

Aktuální počet členů Okresní hospodářské komory Třebíč
k 18. 2. 2019

Seznam členů OHK

Členství

Získejte cenné kontakty na regionální firmy, využijte možnosti
poradenství pro vaše podnikání a přístupu na zajímavé akce,
semináře a školení s odborníky

Chci se stát členem OHK

Články

Právní elektronický systém pomůže podnikatelům, na jednom místě najdou přehled všech povinností

Ministerstvo průmyslu a obchodu se rozhodlo podpořit Hospodářskou komoru ČR v rozvoji obsahu právního elektronického systému (PES), který přehledně na jednom místě zpřístupní podnikatelům všechny povinnosti vyplývající pro ně z právních předpisů. Ministryně Marta Nováková v pátek podepsala s prezidentem Hospodářské komory ČR Vladimírem Dlouhým dohodu o spolupráci na projektu PES a společně jej představili.

13.02.2019

Obchodní mise v Peru

Okresní hospodářská komora Třebíč zaštítila pro skupinu svých 15 členů tradiční obchodní misi, která měla za cíl tentokrát jihoamerické Peru. Misi vedl Ing. Richard Horký, předseda představenstva OHK Třebíč a organizačně zajišťoval Milan Šťastný z firmy Kapucín. Veškeré finanční náklady nesou účastníci mise.

08.02.2019

Společenský ples má tradici, konal se již popáté

Oblíbený Společenský ples, který pořádají Okresní hospodářská komora Třebíč (OHK), město Třebíč, Nemocnice Třebíč a Energetické Třebíčsko letos oslavil půlkulaté výročí. V sobotu 26. ledna 2019 se v tomto složení už popáté konal v obvyklých prostorách hotelu Atom – a ani tentokrát nešetřil noblesou a elegancí.

28.01.2019

Expanze zvyšuje finanční příspěvek na úhradu úroků

Vzhledem k růstu úrokových sazeb u komerčních úvěrů spolupracujících bank a leasingových společností přistoupila Českomoravská záruční a rozvojová banka (ČMZRB) po dohodě s Ministerstvem průmyslu a obchodu k navýšení finančního příspěvku v programu EXPANZE. Ten slouží právě k úhradě úroků u komerčního úvěru, jež je nedílnou součástí tohoto zvýhodněného financování. Zároveň, v návaznosti na vzrůstající poptávku podnikatelů, došlo k úpravě i dalších podmínek programu. Nově jím budou podpořeni také podnikatelé, kteří provozují tzv. podnikatelská centra nebo spravují či pronajímají nemovitosti sloužící k podnikání.

16.01.2019

Partneři OHK Třebíč