Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

Články

V Třebíči se po nucené pauze opět konal Společenský ples

Oblíbený Společenský ples, který pořádají Okresní hospodářská komora Třebíč, město Třebíč, Nemocnice Třebíč a Energetické Třebíčsko, se po 2leté covidové pauze konal v sobotu 28. ledna 2023 v obvyklých prostorách hotelu Atom v Třebíči.

 

Na ples se sjíždějí hosté z dalekého okolí, přičemž nejvýznamnějším z nich byl v letošním roce hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek, kterého stejně jako všechny ostatní příchozí hned u vchodu welcome-drinkem přivítal předseda představenstva Okresní hospodářské komory Třebíč Petr Šmejkal. Ten pak hostům popřál krásný večer ještě jednou, a to společně s ředitelkou nemocnice Evou Tomášovou, místostarostou Třebíče Milošem Hrůzou a předsedou Energetického Třebíčska Vítězslavem Jonášem.

Hned po slavnostním přivítání předvedly tanečnice z TS Motus Třebíč nacvičené choreografie, za které si zasloužily velký potlesk.

Večerem provázel moderátor Drahoš Menčík a k poslechu a především tanci, což dokazoval neustále zaplněný parket, hrály třebíčské skupiny Embolly a Bambus.

V průběhu plesu byla možnost pořídit si snímek ve fotokoutku a velkým lákadlem byla také soutěž o ceny, ve které bylo možné vyhrát např. wellness pobyt ve Valči, tablet, telefon či pomocníky do domácnosti nebo na zahradu. Vzhledem k tomu, že se ples konal v den druhého kola prezidentských voleb, využili mnozí hosté této příležitosti také k oslavě zvolení jejich kandidáta.

„Mám radost že jsme se sešli po těžké covidové době a že se letošní ples opět vydařil na jedničku. Podle ohlasů se nejen já už těším na příští ročník, který proběhne v lednu 2024,“ zhodnotil VII. ročník Společenského plesu za všechny organizátory předseda představenstva OHK Třebíč Petr Šmejkal.

 

Partneři OHK Třebíč