Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

Články

Okresní hospodářská komora Třebíč zahájila Advent

Ve čtvrtek 24. listopadu se ve foyer divadla Pasáž v Třebíči sešli členové Okresní hospodářské komory Třebíč, aby společně zahájili adventní čas.

Téměř osmdesát členů OHK Třebíč přivítal předseda představenstva Petr Šmejkal, ke kterému se s krátkou zdravicí připojil také starosta Třebíče Pavel Pacal. Oba hovořili o fungující spolupráci města a komory a popřáli všem přítomným pohodové předvánoční období.

Následoval koncert v podání pěveckých sborů Resonance, Osmina a Notička ze ZUŠ Třebíč. Po příjemných melodiích, které u všech nastartovaly tu pravou předvánoční atmosféru, přišla na řadu krátká prezentace činnosti OHK Třebíč v uplynulém období. Kromě informací o proběhlých a připravovaných akcích se přítomní hosté dozvěděli, že kancelář OHK bude od nového roku přestěhovaná do nových prostor na ulici Hrotovická.

Formální část večera zakončila prezentace organizace Denní centrum Barevný svět, která zajišťuje podporu a pomoc osobám se zdravotním postižením. Ředitel Barevného světa Antonín Nekula představil činnosti organizace a hovořil o možnostech spolupráce s firmami a podnikateli.

Po této prezentaci už večer pokračoval neformální částí s občerstvením a ochutnávkou vín z vinařství Pavlovín, kdy všichni účastníci setkání měli možnost při volné diskusi navázat obchodní kontakty, vyměnit si zkušenosti nebo si jen přátelsky popovídat.  

Partneři OHK Třebíč