Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

Články

Živnostníkem roku Kraje Vysočina se stala Eva Fruhwirtová

V soutěži Živnostník roku 2022 získala 1. místo v Kraji Vysočina trenérka mozku a členka Okresní hospodářské komory Třebíč Eva Fruhwirtová.

V třebíčské židovské čtvrti provozuje první a jedinou Mozkohernu v České republice. Vytvořila vlastní koncept programů zaměřený na zábavný trénink mozku, při kterém používá mozkohračky, neurotechnologie i tradiční metody tréninku paměti. Eva Fruhwirtová je certifikovaná trenérka paměti III. (nejvyššího) stupně. Neustále zkouší nové metody, hry a způsoby, jak mozek rozvíjet. Zákazníky jsou rodiny s dětmi, mladé páry a také prarodiče se svými vnoučaty i turisté. Programy, které realizuje mimo Třebíč, jsou většinou pro školy a pro firemní kolektivy. Mozkohernu často poptávají a její služby využívají firmy v rámci vzdělávání zaměstnanců a také jako teambuilding, programy na vánoční večírky i konference.

Eva Fruhwirtová vystudovala Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích. Pracuje jako mediální poradce, mluvčí projektů, měst a firem, zpracovává rozvojové strategie, jako lektorka se věnuje oblasti PR a komunikace a v roce 2016 založila Mozkohernu.

Partneři OHK Třebíč