Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

OHK Třebíč na Facebooku 561 200 427 | 561 200 426 info@ohktrebic.cz

Články

Seznámení s novým představenstvem OHK TR a strategickými záměry

Členům Okresní hospodářské komory Třebíč byl ve čtvrtek 30. 6. 2022 odeslán dopis s představením nově zvolených členů představenstva a strategických záměrů OHK TR na období 2022 - 2025.

Vážení členové, 

dovoluji si vás oslovit tímto dopisem, abych vás seznámil s novým představenstvem, které bylo zvoleno na Shromáždění delegátů 21.4.2022 a také s našimi novými Strategickými záměry na volební období 2022 až 2025.

Jsem rád, že nové představenstvo tvoří samé zajímavé osobnosti z podnikatelského světa v okrese, a že máme členy mladé i ty s mnohaletými zkušenostmi. 

Rádi bychom, aby se naše komora stala místem, kde se budeme scházet, aby se stala komorou, která nás bude spojovat a propojovat a abychom byli rádi, že jsme jejími členy.

Věřím, že se budeme moct za 3 roky, až nám budou končit mandáty, ohlédnout a potěšit se z toho, že jsme udělali kus dobré a poctivé práce a že se nám podařilo splnit naše plány.

Okresní hospodářská komora Třebíč, která byla založena v roce 1994 má v současnosti 170 členů (právnických a fyzických osob) z celého okresu. Jejím posláním je sdružovat podnikatele, podporovat je v jejich činnosti a pomáhat v komunikaci s veřejností, samosprávou a státní správou.

Petr Šmejkal, předseda představenstva

DOPIS ZDE ke stažení

 

 

                                                                                                                                                                                                                      

 

Partneři OHK Třebíč