Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

OHK Třebíč na Facebooku 561 200 427 | 561 200 426 info@ohktrebic.cz

Články

Novým předsedou Okresní hospodářské komory Třebíč se stal Petr Šmejkal

Ve čtvrtek 21. dubna se konalo Shromáždění delegátů Okresní hospodářské komory Třebíč, na kterém podnikatelé zvolili nové představenstvo pro nadcházející tři roky. Předsedou se stal Petr Šmejkal, majitel třebíčské firmy B-technik. Místopředsedou pak Aleš Dokulil, jednatel NUVIA Dosimetry a post místopředsedy obhájil Petr Škarabela, jednatel Kapucín – Repro. Dosavadní předseda Okresní hospodářské komory Třebíč, Richard Horký, který působil ve vedení od roku 2014, se rozhodl dále ze zdravotních důvodů nekandidovat.

 

V úvodu shromáždění poděkoval Richard Horký za spolupráci a krátce shrnul významné události, u kterých OHK Třebíč stála. Následovalo představení kandidátů na pozice předsedy, místopředsedů, členů představenstva a dozorčí rady. Nově zvolený předseda Petr Šmejkal poděkoval přítomným členům za hlasy, které získal. „Čeká nás hodně práce a já se na ni společně s kolegy velmi těším. I nadále budeme pokračovat v nastaveném směru hospodářské komory a podporovat veškeré úsilí směřující k výstavbě nového jaderného bloku v Dukovanech. Chceme i nadále spolupracovat v partnerském programu se střednímu školami a odbornými učilišti pro zajišťování výchovy kvalitních pracovníků, které jako zaměstnavatelé trvale potřebujeme.  Podstatné pro nás bude kvalitní poskytování servisu našim členům, hájení jejich zájmů a nabídka zajímavých školení. V neposlední řadě se chceme zaměřit na podporu a rozvoj cestovního ruchu na Třebíčsku ve spolupráci s destinační kanceláří Třebíčsko-moravská Vysočina,“ sdělil nový předseda Okresní hospodářské komory Třebíč Petr Šmejkal.

Za členy představenstva byli zvoleni Petr Hůlka (Okna&Company s. r. o.), Stanislav Karlík (FERRUM s. r. o. ), Jiří Mastný (Kerama s. r. o.), Zdeněk Nejedlý (TIPA Telekom plus a. s.), Erik Štefanovič (Delta Projektconsult s. r. o.), Bedřich Štecher (Jaroměřická mlékárna a. s.), Jaroslav Tříletý (Jemnická stavba a. s.) a František Vágner (IFRE a. s.).

 

Partneři OHK Třebíč