Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

OHK Třebíč na Facebooku 561 200 427 | 561 200 426 info@ohktrebic.cz

Články

Společenský ples láká čím dál více hostů

Velice vysokou úroveň měl tradiční Společenský ples Okresní hospodářské komory Třebíč, města Třebíč, Nemocnice Třebíč a Energetického Třebíčska, který se konal v sobotu 25. ledna 2020 v třebíčském Hotelu Atom.

Na ples se sjíždějí hosté z dalekého okolí, přičemž nejvýznamnějším z nich byla senátorka za Třebíčsko Hana Žáková, kterou stejně jako všechny ostatní příchozí hned u vchodu welcome-drinkem přivítal předseda představenstva Okresní hospodářské komory Třebíč Richard Horký. Ten spolu se Žákovou a také ředitelkou třebíčské nemocnice Evou Tomášovou, starostou Třebíče Pavlem Pacalem a předsedou Energetického Třebíčska Vítězslavem Jonášem také ples zahájil.

„Jsem rád, že vás na náš ples chodí čím dál více,“ kvitoval zaplněná místa ve velkém sále Richard Horký, jenž je zároveň ředitelem firmy TTS energo, která věnovala hlavní cenu do tomboly – krásný modrý moped MP Korado, jehož chromy se blýskaly hned vedle pódia.

Pódium pak na celý večer obsadila již osvědčená skupina Party Leaders, kterou po půlnoci vystřídala kapela Bambus. Večerem provázel oblíbený moderátor Milan Řezníček, který na plese přivítal nejen všechny přítomné, ale také tanečníky ze souboru Arabes a šermíře ze Společenstva Libertas. Středověké boje o čest a slávu se odehrály těsně před půlnocí, kdy také proběhlo losování hlavních cen soutěže o ceny. Ani poté se však hosté nerozešli domů – zábava byla taková, že nikdo neměl čas sledovat hodinky. A proto se již nyní můžeme začít těšit na konec ledna 2021, kdy proběhne další ročník tohoto Společenského plesu.

 

Partneři OHK Třebíč