Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

OHK Třebíč na Facebooku 561 200 427 | 561 200 426 info@ohktrebic.cz

Články

Společenský ples má tradici, konal se již popáté

Oblíbený Společenský ples, který pořádají Okresní hospodářská komora Třebíč (OHK), město Třebíč, Nemocnice Třebíč a Energetické Třebíčsko letos oslavil půlkulaté výročí. V sobotu 26. ledna 2019 se v tomto složení už popáté konal v obvyklých prostorách hotelu Atom – a ani tentokrát nešetřil noblesou a elegancí.

Hned po příchodu obdržel každý z hostů welcome drink od předsedy představenstva OHK Richarda Horkého. Ten pak hostům popřál krásný večer ještě jednou, a to společně s ředitelkou třebíčské nemocnice Evou Tomášovou, náměstkem hejtmana Kraje Vysočina Pavlem Fraňkem, starostou Třebíče Pavlem Pacalem a předsedou Energetického Třebíčska Vítězslavem Jonášem.

Večerem vtipně a decentně provázel oblíbený moderátor Milan Řezníček, který se na pódiu střídal s kapelami Party Leaders a The Feet. Pokud snad mezi hosty byli tací, kteří si nepamatovali kroky některých tanců, zopakovat si je mohli s předtanečníky ze Starstep Třebíč. Obdivuje-li naopak někdo šikovné ruce, mohl zatleskat nejlepšímu českému flair barmanovi Václavu Abrahamovi, který si pro hosty připravil půlnoční show.

Každý si během večera mohl pořídit snímek ve fotokoutku s rekvizitami a každý si také mohl koupit lístky do tomboly, v nichž se soutěžilo o množství cen, přičemž tou nejhodnotnější byl motocykl Champ 50.

„Myslím, že se nejedná pouze o můj názor, když řeknu, že letošní ples se opět vydařil na jedničku. A asi nejen já se už nyní těším na ten příští, který proběhne v lednu 2020,“ zhodnotil V. ročník Společenského plesu za všechny organizátory předseda OHK Třebíč Richard Horký.

 

Partneři OHK Třebíč