Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

OHK Třebíč na Facebooku 561 200 427 | 561 200 426 info@ohktrebic.cz

Články

Společenský ples za účasti eurokomisařky a poslankyně

S velkou noblesou proběhl v třebíčském Hotelu Atom v sobotu 27. ledna tradiční Společenský ples, který Okresní hospodářská komora Třebíč pořádá ve spolupráci s Městem Třebíč, Nemocnicí Třebíč, o. p. s. a Energetickým Třebíčskem.

Je natolik vyhlášený, že hosté se na něj sjíždějí nejen z celého okresu, ale i mnohem větších vzdáleností – například až z Bruselu. Dokládá to účast eurokomisařky Věry Jourové, která patří mezi již stálé vzácné hosty. Jourová však mezi nimi nebyla jedinou vysoce postavenou ženou. Ples si nenechala ujít ani nová poslankyně za třebíčský okres Monika Oborná či krajská radní Jana Fialová. Ale aby páni nehráli druhé housle, na tanečním parketu jste mohli spatřit například prvního náměstka hejtmana Kraje Vysočina Pavla Fraňka, třebíčského starostu Pavla Janatu či jeho prvního místostarostu Vladimíra Malého. Ty všechny a mnohé další na plese přivítal předseda představenstva OHK Třebíč Richard Horký.

„Smyslem dnešního večera je zatančit si, bavit se, být úspěšný v tombole a hlavně si to užít,“ poznamenal Richard Horký při zahájení. Právě tombola stojí za zmínku, protože hlavní cenou bylo krásné červené elektrokolo, které věnoval generální partner plesu, jímž byla firma TTS energo, s. r. o.

Večerem provázel moderátor Milan Řezníček z Hitrádia Vysočina, který na parket zval nejen tanečníky z řad hostů, ale i profesionály z tanečního klubu Starstep. Každý se tak mohl naučit kroky samby či rumby, které pak mohl využít při vystoupení kapel Party Leaders a R&B Embolly. O půlnoci parket naopak patřil hře světel, kterou předvedli žongléři ze skupiny Magnis.

„Zase to tu bylo skvělé a příště přijdeme zase,“ nechali se slyšet mnozí hosté, kteří Hotel Atom opouštěli v pozdních nočních hodinách. A to je výzva i pro vás, kteří jste na plese letos nebyli – už nyní si poznamenejte do kalendáře, že na konci ledna příštího roku bude další Společenský ples. O vstupenky totiž bude jako vždy velký boj.

Autor: Milan Krčmář

 

Partneři OHK Třebíč