Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

OHK Třebíč na Facebooku 561 200 427 | 561 200 426 info@ohktrebic.cz

Články

Zpráva o rozvoji a potenciálu investic ve městě Daqing

Předseda KHK KV Ing. Richard Horký jednal v polovině srpna v čínské provincii Heilongjiang o investičních příležitostech. Setkal se s představiteli Výboru pro podporu mezinárodního obchodu.

Představitelé provincie Heilongjiang mají zájem o investice z Vysočiny. Velkým tématem pro ně je recyklace všech druhů odpadů a jejich následné materiálové využití. Zájem je také o spolupráci na výrobě zemědělských strojů a zpracování slámy z kukuřice.

Ing. Horký navštívil také město Daqing, kde jsou největší zásoby ropy v Číně. O tuto oblast mají zájem investoři, protože jsou zde budovány průmyslové zóny, které čínská strana nabízí za výhodných podmínek firmám z celého světa. V příloze naleznete krátké shrnutí publikace

Zpráva o rozvoji a potenciálu investic ve městě Daqing & projekty pro zahraniční ekonomickou spolupráci v češtině. Originál této publikace je k dispozici v kanceláři OHK Třebíč v angličtině.

 

Ing. Horký rovněž získal příručku z Heilongjiang Qitaihe národní ukázkové základny City Minerals. Tento park je jedním ze 49 City Minerals ukázkových základen v zemi. Společnost Kangtai Group, která tento park provozuje, zde shrnuje základní informace o situaci v parku a o investičních příležitostech v recyklačních projektech stavebních systémů, průmyslových stavebních projektech a v oblasti infrastruktury.

 

Partneři OHK Třebíč