Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

OHK Třebíč na Facebooku 561 200 427 | 561 200 426 info@ohktrebic.cz

Články

12

Třebíč zahrála Jižní Moravě

Okresní hospodářská komora Třebíč podpořila finančním příspěvkem koncert Zahrajeme! Pomůžeme, který se konal 28. srpna 2021.

13.09.2021

Energetické Třebíčsko se bude ptát kandidátů do sněmovny na postoj k jaderné energetice

Energetické Třebíčsko a Okresní hospodářská komora Třebíč organizuje v pondělí 13. září v 15 hodin na zámku v Dukovanech diskuzní setkání s kandidáty do poslanecké sněmovny za Vysočinu na téma Budoucnost české jaderné energetiky a výstavba nového jaderného zdroje v Dukovanech.

09.09.2021

Férová kontrola práce - návod Hospodářské komory ČR

Jak jste asi téměř všichni zaznamenali, ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová spustila kampaň Férová práce, v jejímž rámci se rozhodla provádět kontrolu podniků a dodržování podmínek práce. Jedná se ze strany ministryně o velmi zvláštní krok a navíc provedený neobvyklým způsobem. Právní experti ihned upozornili, že takovým jednáním pravděpodobně porušila zákon.

17.08.2021

STARTupUJ NA VYSOČINĚ - soutěž pro začínající podnikatele doplňujeme o sérii webinářů

Soutěž pro začínající podnikatele, kterou v červnu letošního roku vyhlásila agentura CzechInvest, doplňuje Kraj Vysočina o sérii tří webinářů, které jsou určeny nejen účastníkům soutěže ale všem lidem, podnikajícím nebo jen s nápadem, které toto téma zajímá.

17.08.2021

Dopravní situace v Třebíči a mobilita jako téma pro podnikatele

Členové Okresní hospodářské komory Třebíč i komora samotná byla přizvána k zapojení se do Plánu udržitelné městské mobility. Ve spolupráci s odborníky pracuje Třebíč na rozsáhlém projektu, který má za cíl zjistit, jaké jsou ve městě možnosti rozvoje moderní dopravy. Zapojují se občané, firmy i další organizace.

22.06.2021

OHK Třebíč se postarala o pitný režim členů očkovacího centra Fórum

Okresní hospodářská komora Třebíč předala v pondělí 10. 5. 2021 Nemocnici Třebíč materiální dar - nealko nápoje ZON v hodnotě 5 000,- Kč k zajištění občerstvení pro personál a dobrovolníky v očkovacím centru Fórum.

14.05.2021

K aktuální změně vztahů České republiky a Ruska: Nyní nic nebrání vyhlášení tendru na nové Dukovany s oslovením EdF, KHNP, Westinghouse

V pondělí 19. dubna na mimořádném zasedání výkonného výboru Energetického Třebíčska diskutovali členové situaci kolem přípravy tendru na stavbu nového jaderného bloku v lokalitě Dukovany v návaznosti na současný vývoj vztahů České republiky s Ruskou federací.

19.04.2021

Aktuální informace ohledně koronavirové krize a jejích dopadů na podnikatele včetně stanovisek a aktivit HK ČR (14.4.2021)

V rámci dnešního sdělení bychom vás rádi informovali o aktuálních tématech v souvislosti s koronavirovou krizí a jejími dopady na podnikatele. Přehled informací je tradičně doplněn o naše stanoviska a aktivity na pomoc krizí zasaženým podnikatelům.

15.04.2021

Užitečné rady a informace k povinnému testování

Nepochybně jste zaznamenali pondělní rozhodnutí vlády o rozšíření povinného testování zaměstnanců o tři další kategorie zaměstnavatelů – nejmenší zaměstnavatele do deseti zaměstnanců, osoby samostatně výdělečně činné vykonávající hlavní samostatnou výdělečnou činnost na území České republiky a o nestátní neziskové organizace.

25.03.2021

Nové šetření mezi zaměstnavateli ukázalo, s jakými problémy se musí při testování potýkat

Nové šetření mezi zaměstnavateli ukázalo, s jakými problémy se musí při testování potýkat. Problémem jsou náklady, komplikace v provozech i nedostatek testů. Desetina zaměstnanců odmítla test podstoupit

22.03.2021

Zdvojnásobení rychlosti testování na pracovištích může skončit nezdarem

Zdvojnásobení rychlosti testování na pracovištích za situace, kdy stát ještě ani nevyhodnotil první etapu testování ve firmách a zaměstnanci musí několik dní čekat na PCR test, může skončit nezdarem

18.03.2021

Kindergarten At The Castle - Mateřská škola Na Hradě

Nový člen OHK Třebíč - jediná česko-anglická mateřská škola v Třebíči nabízí poslední volná místa na školní rok 2021/2022.

16.03.2021

Nabídka komerčních nemovitostí

Partneři OHK Třebíč