Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

OHK Třebíč na Facebooku 561 200 427 | 561 200 426 info@ohktrebic.cz

Články

12

Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost

Kraj Vysočina realizuje soutěž Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost. Chce tímto krokem ocenit snahy organizací, které do svých provozních činností integrují zájmy sociální, environmentální, etické, lidskoprávní a také zájmy zákazníků. Cenu hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost uděluje Kraj Vysočina ve spolupráci se Sdružením pro oceňování kvality subjektům působícím v Kraji Vysočina. Podporu má i od Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina, CZESHA – Unie školských asociací ČR, KOUS Vysočina, z. s., a Vysočina Education, p.o.

03.11.2017

Spolupráce Vysočiny se Zakarpatím se připomínala hlavně na Třebíčsku

Článek z dnešních Horáckých novin o spolupráci s ukrajinskou Zakarpatskou oblastí.

03.11.2017

Stáže studentů OA a HŠ Třebíč - Za pracovními zkušenostmi do Finska a Irska

V rámci programu Erasmus+, prostřednictvím kterého naše škola již několik let vysílá své studenty za poznáním i zkušenostmi do různých destinací Evropy, měli naši studenti Obchodní akademie a Hotelové školy Třebíč možnost vycestovat do irského Dubllinu a finského Tampere v měsíci září 2017.

23.10.2017

Předseda Horký se zúčastnil oběda s ukrajinským velvyslancem

Předseda Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina (KHK KV) a zároveň předseda Okresní hospodářské komory Třebíč Ing. Richard Horký se ve středu 18. října zúčastnil pracovního obědu, který v jihlavském Hotelu Gustav Mahler uspořádal Kraj Vysočina na počest velvyslance Ukrajiny v České republice Jevhena Perebyjnise.

23.10.2017

Didacta aneb Kam po základní škole

Dnešní Horácké noviny informovaly o proběhlém veletrhu vzdělávání Didacta 2017.

20.10.2017

Na veletrhu vzdělávání se prezentovalo 60 vystavovatelů

Střední průmyslová škola Třebíč otevřela ve čtvrtek 19. 10. 2017 všechny své vchody, aby jimi mohly proudit zástupy žáků osmých a devátých tříd základních škol. Celkem 2050 návštěvníků přilákal tradiční veletrh vzdělávání Didacta, který třebíčská "průmka" každoročně hostí.

20.10.2017

Firmy z Vysočiny by uvítaly Ukrajince i s rodinami, problémem jsou víza

Podnikům na Vysočině chybí až sedm tisíc zaměstnanců. Proto daly na stůl návrh, že by do regionu pozvaly z Ukrajiny pracovníky i s jejich nejbližšími. Snaha firem však zatím naráží na vládu, která neuvolňuje více víz.

04.10.2017

Třebíčské kotle pro Heilongjiang se budou vyrábět přímo v Číně

Článek z Horáckých novin o pokračování pracovní cesty představitelů Kraje Vysočina a Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina v čínské provincii Heilongjiang.

04.10.2017

Vysočina proniká do Číny, Horkého příspěvek vzbudil velkou pozornost

Článek z dnešních Horáckých novin o pracovní cestě představitelů Kraje Vysočina a Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina v čínské provincii Heilongjiang.

26.09.2017

Projekt

Projekt "I DAY", který realizuje Íčko Třebíč s Okresní hospodářskou komorou Třebíč má první výsledky.

25.09.2017

ICF ČR / International Coach Federation

ICF - International Coach Federation (Mezinárodní federace koučů) je největší světová organizace sdružující přes 26 000 profesionálních koučů ze 126 zemí, která letos oslavila již 22 rok od svého vzniku. Soustřeďuje se na rozvoj profese kouče, definuje vysoké profesní standardy, zajišťuje nezávislou certifikaci koučů a akredituje školy a vzdělávací programy podle ICF etických a profesních standardů.

25.09.2017

Nabídka komerčních nemovitostí

Partneři OHK Třebíč