Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

OHK Třebíč na Facebooku 561 200 427 | 561 200 426 info@ohktrebic.cz

Články

12

Uvažujete o zaměstnání člověka, který je uchazečem o zaměstnání nebo právě dokončil školu?

V rámci realizace aktivity JoB Point pro mladé v projektu na správné místo můžeme poskytnout přímou podporu na zapracování mladých lidí formou příspěvku na osobní náklady.

26.07.2017

Číňané chtějí investovat, Richard Horký podepsal memorandum o spolupráci

Horácké noviny dne 21. 7. 2017 přinášejí článek o pracovních schůzkách předsedy představenstva OHK Třebíč Richarda Horkého se zástupci provincie Hubei a Heilongjiang.

21.07.2017

Předseda Horký podepsal s představiteli provincie Heilongjiang memorandum o spolupráci

V pondělí 17. července 2017 se v Praze v hotelu Marriott konal seminář „Obchodní spolupráce s nejsevernější čínskou provincií Heilongjiang“, jehož pořadatelem byla Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina.

19.07.2017

Čínští podnikatelé se zajímají o sklářský průmysl na Vysočině

Předseda představenstva Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina Ing. Richard Horký a její místopředseda Ing. Martin Plachý se v neděli 16. 7. 2017 zúčastnili pracovní večeře se zástupci čínské provincie Hubei, která se konala v Business Hotelu v Jihlavě. Jednání uspořádal Kraj Vysočina z důvodu, že čínská strana již dříve projevila zájem o spolupráci a o navázání kontaktů v oblasti sklářského průmyslu.

19.07.2017

Prezident si na Zámku Dukovany pochutnal na nadívaném kuřátku

Článek z Horáckých novin z 11. 7. 2017 o pracovním obědě prezidenta ČR Miloše Zemana s předsedou OHK Třebíč Richardem Horkým a dalšími hosty.

12.07.2017

Rakouský veletrh pro kovoobrábění INTERTOOL a veletrh SMART AUTOMATION AUSTRIA

Odborné veletrhy průmyslových technologií a inovací. INTERTOOL A SMART AUTOMATION AUSTRIA Vás opět přívítají v příštím roce na Vídeňském výstavišti.

12.07.2017

Richard Horký s prezidentem diskutoval o elektrárně a vízech pro Ukrajince

Nově zrekonstruovaný Zámek Dukovany hostil 29. června 2017 vzácnou návštěvu – prezidenta ČR Miloše Zemana a jeho doprovod. Na zámku prezidenta přivítal předseda Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina (KHK KV) a Okresní hospodářské komory Třebíč (OHK Třebíč) Richard Horký, který pro hosty uspořádal pracovní oběd za účasti hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka, generálního ředitele ČEZ, a. s., Daniela Beneše, starosty Dukovan Miroslava Křišťála, starosty Náměště nad Oslavou Vladimíra Měrky, starosty Rouchovan Vladimíra Černého, předsedy Energetického Třebíčska Vítězslava Jonáše, Františka Vágnera ze společnosti IFRE, a. s., a manželů Anežky a Bronislava Valových ze společnosti V-Stav Hrotovice, spol. s r. o.

04.07.2017

Richard Horký převzal prestižní cenu za energetiku

Dnešní Horácké noviny přinášejí článek o úspěchu firmy Národná energetická a. s., jejímž majoritním akcionářem je předseda představenstva OHK Třebíč Ing. Richard Horký.

23.06.2017

"Uvolněte víza, stát bude mít více peněz"

V dnešních Horáckých novinách vyšel článek o zasedání Stálého výboru pro jadernou energetiku, které se konalo 15. června v dukovanské elektrárně.

20.06.2017

Výjezdní zasedání členů Stálého výboru pro jadernou energetiku

Předseda představenstva Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina a Okresní hospodářské komory Třebíč Ing. Richard Horký se účastnil pracovního oběda s premiérem ČR Mgr. Bohuslavem Sobotkou, který vedl jednání Stálého výboru pro jadernou energetiku, na pátém výjezdním zasedání v JE Dukovany dne 15. června 2016.

16.06.2017

Ministr Jiří Havlíček jednal se zástupci jaderných firem z regionu

Ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček se dnes zúčastnil kulatého stolu se zástupci firem jaderného průmyslu Jihomoravského kraje a Kraje Vysočina.

12.06.2017

Technické fórum na Vysočině otevřelo témata kariérního řádu, nové průmyslové revoluce i efekt originality nových projektů

Na roli vzdělávání v technických, odborných i zemědělských oborech byl zaměřen letošní, třetí ročník Technického fóra Kraje Vysočina, který dnes uspořádal Kraj Vysočina ve spolupráci s partnery, firmami a středními školami ve Valči u Třebíče. Tématy letošní konference, u jejíhož zrodu stála radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová, byly dlouze diskutovaný nový kariérní řád, Průmysl 4.0, chybějící kvalifikovaní zaměstnanci nejen pro velké, ale i menší firmy a také představení nového partnera Kraje Vysočina v technickém školství společnosti Zetor Traktors, a. s.

05.06.2017

Nabídka komerčních nemovitostí

Partneři OHK Třebíč