Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

OHK Třebíč na Facebooku 561 200 427 | 561 200 426 info@ohktrebic.cz

Články

12

Řád Vavřínu pro předsedu představenstva KHK KV Richarda Horkého

Předseda představenstva Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina (KHK KV), a zároveň předseda představenstva Okresní hospodářské komory Třebíč (OHK Třebíč) Richard Horký převzal 14. listopadu 2019 vyznamenání Řád Vavřínu, jímž Hospodářská komora ČR (HK ČR) oceňuje významné domácí i zahraniční osobnosti, které pozitivně ovlivňují naši společnost.

15.11.2019

Prezident Hospodářské komory ČR navštívil Vysočinu

Na Vysočinu přijel 13. listopadu prezident Hospodářské komory České republiky Vladimír Dlouhý. S představiteli Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina (KHK KV) navštívil dvě významné firmy v regionu, setkal se se zástupci Kraje Vysočina a nakonec se zúčastnil inspirativní debaty věnované tématu 30 let svobodného podnikání.

15.11.2019

O výstavbě nových Dukovan jednal Richard Horký a Vítězslav Jonáš s premiérem i ministrem

Článek z Horáckých novin z 13. 11. 2019 o jednání ohledně výstavby 5. bloku JEDu.

15.11.2019

Setkání zástupců Okresní hospodářské komory Třebíč a vedení města Třebíče

Dne 7. listopadu 2019 se uskutečnilo setkání zástupců Okresní hospodářské komory Třebíč a vedení města Třebíče při společné snídani. Při této příležitosti bylo projednáno několik klíčových bodů vzájemné spolupráce, jako probíhající změna územního plánu několika třebíčských lokalit, možnosti podpory rozvoje podnikání v Třebíči, cesty k oživení centra města Třebíče či situace ohledně revitalizace Karlova náměstí v Třebíči a návrhy nových parkovacích možností.

13.11.2019

Udělovat Ceny za společenskou odpovědnost bude Kraj Vysočina už popáté

Rada Kraje Vysočina spustila sběr přihlášek a vyhlásila podmínky pátého ročníku regionální soutěže o Cenu hejtmana za společenskou odpovědnost na svém jednání 29. 10. 2019. "Jste-li organizace, které není lhostejné téma společensky odpovědného chování, dobrovolně integrujete sociální a ekologická hlediska do každodenních operací a interakcí se zákazníky, je ojedinělé ocenění hejtmana Kraje Vysočina určeno právě vám," uvedl Zdeněk Kadlec, ředitel krajského úřadu.

04.11.2019

O výstavbě nových Dukovan jednali i o státním svátku

U příležitosti 28. října se na Hradě sešel předseda Energetického Třebíčská Vítězslav Jonáš, Richard Horký, předseda třebíčské hospodářské komory a zároveň předseda krajské komory s premiérem Andrejem Babišem a ministrem průmyslu Karlem Havlíčkem.

31.10.2019

Soutěž Začínáme v Kraji Vysočina

Agentura CzechInvest vyhlásila soutěž pro začínající podnikatele s názvem Začínáme v Kraji Vysočina. Cílem soutěže je podpora neobvyklých podnikatelských záměrů a projektů (start-upů) provozovaných nebo plánovaných v našem kraji.

29.10.2019

Společně za budoucnost Jaderné elektrárny Dukovany a energetickou bezpečnost České republiky

Okresní hospodářská komora Třebíč, ale i zástupci měst a obcí nyní pozorně sledují přípravu výstavby nového jaderného zdroje v Dukovanech. Ukázalo se, že když region táhne za jeden provaz a jeho zástupci předkládají jasné argumenty a usilují o společnou budoucnost, tak se snažení přetaví v konkrétní výsledek.

25.10.2019

Předregistrace do nového systému mýta

Provoz nového sateliltního mýtného systému bude v ČR zahájen od 1. prosince 2019. Zaregistrovat se do nového mýtného systému je možné od 23. září 2019 na Krajské hospodářské komoře Kraje Vysočina, Benešova 13, Jihlava.

21.10.2019

Didacta měla rekordní návštěvnost

Už čtyřiadvacátý ročník oslavil 17. října 2019 veletrh vzdělávání Didacta, který tradičně pořádá Okresní hospodářská komora Třebíč s partnery městem Třebíč a Střední průmyslovou školou Třebíč.

21.10.2019

Dukovany nestačí, musíme rozšířit i Temelín

Jen obnovitelné zdroje nedokážou uhlí nahradit. Nezbývá nám nic jiného než do jádra jít, říká ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček.

18.10.2019

Druhý ročník Česko-běloruského obchodního fóra

Opět po roce uspořádal Kraj Vysočina 8. října 2019 v Jihlavě Česko-běloruské obchodní fórum. Jeho základním posláním byla podpora rozvoje stávajících a umožnění vzniku nových obchodních partnerství, aktivování iniciativ obchodních společností, představení možností průmyslových zón a rekapitulace aktivit hospodářských komor obou zemí resp. regionů. Fóra se účastnila zhruba padesátka hostů. Akci přítomností podpořili hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek a J.E. Valery Kurdyukov, velvyslanec Běloruska v České republice.

09.10.2019

Nabídka komerčních nemovitostí

Partneři OHK Třebíč