Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

Dotace & granty

Vystavujte na zahraničních veletrzích

Skvělá příležitost pro všechny, kteří chtějí vlastní firmu prezentovat v zahraničí. Z dotačního programu Marketing z OPPIK můžete nyní uhradit až polovinu nákladů spojených s účastí na zahraničních výstavách a veletrzích. Žádostí lze podávat pouze do 30. listopadu.

Zajímavou nabídku pro členy třebíčské hospodářské komory přináší marketingová agentura Relative všem firmám, které uvažují nad prezentací vlastní činnosti v zahraničí. Mezi členy OHK Třebíč je celá řada firem, které mají potenciál prosadit se i na cizích trzích. Není přitom důležité, hledáte-li cestu na nové trhy, zahraničního obchodního partnera nebo se jenom chcete zúčastnit významného veletrhu, abyste měli z první ruky informace o nejnovějších trendech ve vašem oboru.

Pokud vás doposud od účasti na nejprestižnějších veletrzích a výstavách odrazovaly vysoké náklady, pak byste měli zpozornět. Z dotačního programu Marketing z OPPIK můžete uhradit rovnou polovinu nákladů. Nad takovou nabídkou se vyplatí uvažovat, zvlášť v situaci, kdy se zpracováním projektu a vyřízením celé dotace vám pomůže zkušená agentura. Odpadnou vám tak často vyčerpávající starosti s papírováním a nepřehlednou agendou.

Co můžete získat?

až 500.000 Kč na jednu účast na jednom veletrhu

až 150.000 Kč na dopravu exponátů, včetně stánku a jeho vybavení

až 50.000 Kč na tvorbu propagačních materiálů

Žádosti lze podávat do 30. listopadu

Je to dobrá příležitost pro všechny podnikatelské subjekty, ať už jsou jejich motivace jakékoli. Podpora přitom není omezena na jedinou účast na zahraniční výstavě. V rámci projektu je možné naplánovat účast až na pěti veletrzích během jednoho roku. Ale pozor, žádosti o podporu lze podávat jen do 30. listopadu tohoto roku. Pokud vás tedy nabídka zaujala, neměli bystě zbytečně otálet.

Velkou výhodou je i možnost bezplatné konzultace, má-li vaše firma na dotační podporu nárok. Nebudete se tak pouštět do nejistého podniku a svoji energii můžete věnovat svojí běžné práci. Bližší informace vám ochotně poskytne marketingová manažerka agentury Relative – Jiřina Nováková.

Co je program Marketing z OPPIK

 

Podrobnější informace poskytne: 

Jiřina Nováková

email: novakova@relative.cz

telefon: 607 600 770

Partneři OHK Třebíč