Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

Dotace & granty

Projekt CzechAccelerator 2011–2014

Hledáte nové možnosti pro své podnikání? Kapitál pro rozvoj firmy? Strategického či technologického partnera? Bio­technologie, IT, ICT, life sciences, zdravotnická technika, čisté technologie, nanotechnolgie a přesné strojírenství.

Podnikáte v těchto oborech? Máte inovativní produkt, který má šanci uspět na globálním trhu? Pak je projekt CzechAccelerator 2011 – 2014 určen právě pro vás.

Projekt je realizován v rámci Operačního programu Podnikání a inovace, 2007 – 2013 (OPPI), prioritní osy 6 „Služby pro rozvoj podnikání“ programu Poradenství. Detailní informace o projektu najdete zde.

 

 

Projekt CzechAccelerator 2011 – 2014 je zaměřen na rozvoj českých technologických malých a středních podniků na zahraničních trzích. Cílem projektu je rozvoj manažerských zkušeností a aktivit při komercionalizaci jejich vlastního produktu, praktické uplatnění podnikatelského plánu a posílení marketingových a manažerských schopností. Součástí poskytovaného poradenství je nabídnout podporu v procesu získávání financování formou business angels či rizikového kapitálu.

 

 

Aktuální výzva je otevřena od 29. 5. 2013 do 9. 9. 2013 

Veškeré informace k výzvě a podmínkám účasti v projektu naleznete na:

http://www.czechaccelerator.cz/vyzvy

Partneři OHK Třebíč