Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

Akce & semináře

Small Business

Okresní hospodářská komora Třebíč pro Vás v rámci projektu Prolomit zeď reg. č. CZ.1.04/3.4.04/76­.00268 připra­vuje kurz pro začínající podnikatelky nebo podnikatele SMALL BUSINESS Kurz bude probíhat od října 2014.

Vážení přátelé,

Okresní hospodářská komora Třebíč pro Vás v rámci projektu Prolomit zeď reg. č. CZ.1.04/3.4.04/76­.00268 připra­vuje kurz pro začínající podnikatelky nebo podnikatele

SMALL BUSINESS

Kurz bude probíhat od října 2014 a skládá se z 285 hodin kombinovaného prezenčního a e-learningového studia. 

Kurz je určen pro začínající podnikatele/ky, nebo osoby, které uvažují o zahájení podnikatelské činnosti.

Získáte základní znalosti a dovednosti pro zahájení samostatné výdělečné činnosti. Kurz Vám usnadní začátek podnikání a pomůže minimalizovat rizika spojená s vlastním podnikatelským záměrem.

Šest vzdělávacích modulů zahrnuje následující oblasti – komunikace, ekonomika a marketing, legislativa, informační technologie, daně a účetnictví a obchodní písemnosti.

Účast v kurzu je zdarma, pro účastníky je připraveno občerstvení, možnost proplacení cestovních náhrad a po předchozí domluvě zajištění profesionálního hlídání dětí. 

 

Termíny informačních schůzek, kde se dozvíte všechny informace o tomto kurzu (na informační schůzky je třeba se předem nahlásit na e-mailové adrese: projekty@ohktrebic.cz) – účast na informační schůzce není podmínkou registrace do kurzu, informace můžete získat také na tel. čísle 728 989 795 nebo na e-mailové adrese: projekty@ohktrebic.cz

19. 9. od 10:00 hod. – zasedací místnost OHK Třebíč (budova banky Sparkasse, 2. patro)

 

 

Leták ke stažení zde.

 

 

Partneři OHK Třebíč