Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

Akce & semináře

Novinky informačního systému ENERGIS

Vážení členové, dovolte, abychom vás pozvali na on-line seminář Novinky informačního systému ENERGIS, který se uskuteční ve čtvrtek 8. dubna 2021 od 9 hodin. Živý přenos můžete sledovat na YouTube, bez nutnosti registrace.

 

ENERGIS je informační a řídicí systém zaměřený na energetický management. Pomáhá společnostem s řízením spotřeby energií, výkaznictvím, rozúčtováním, monitoringem. Jedná se o softwarový produkt, který monitoruje toky energií a stavy technologií v reálném čase. Volbou konfigurace se přizpůsobuje potřebám a přáním zákazníka.

Proč by vás to mělo zajímat?

Seznámíte se s novým uživatelským rozhraním, novinkami v operacích s daty a organizátoři vám ukážou užitečné úlohy. Dozvíte se o možnostech vizualizačních obrazovek, o využití různých typů grafů a také o nastavení výstrah, na které vás upozorní e-mail nebo SMS. To vše s praktickými ukázkami a příklady pro jednoduché pochopení.  Zástupce výrobce systému INSTART ITS Ostrava vás nechá nahlédnout do dalšího směřování a vývoje systému ENERGIS. 

O systému energetického managementu a sběru dat se více dozvíte v tomto rozhovoru: https://sdeleni.idnes.cz/zpravy/pro-firmy-jsou-dulezite-systemy-pro-sber-dat-a-energeticky-management.A210318_160243_zpr_sdeleni_hradr?zdroj=vybava_idnes

On-line seminář pořádají společnosti COLSYS-AUTOMATIK a ADC Solution.

Odkaz ke sledování semináře : https://www.youtube.com/watch?v=gvsdM-3RsZg

Pozvánka ke stažení zde.

 

Partneři OHK Třebíč