Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

Akce & semináře

Bavorsko - české Impuls Fórum

Dne 15. listopadu 2017 se ve Freyungu koná bavorsko-české Impuls Fórum na téma „Hodnotově orientovaná manažerská odpovědnost v podnikatelské sféře“. Akci organizuje Pasovská Univerzita s podporou Jihočeské Univerzity České Budějovice a IHK Niederbayern, v kooperaci s Thomas-Krenn.AG.

O Impuls Fóru

Existuje společný jmenovatel pro etické hodnoty a podnikatelskou sféru? Jak může etické jednání ovlivnit chod firem, a tím řídit míru obchodního úspěchu? Je Corporate Social Responsibility (CSR – společenská odpovědnost firem) více než marketingové heslo?

Využijte příležitosti poznat v rámci dolnobavorsko-jihočeského Impuls Fóra, jakou neodmyslitelnou roli hrají CSR a etické hodnoty při rozhodování managementu a které poznatky aktuálně v této oblasti zastává věda.

Pro koho je Impuls Fórum určeno

Zejména management malých, středních a velkých podniků, CSR a/nebo PR manažerky a manažeři, vědkyně a vědci z Bavorska a Čech

Další informace, přihlášku a program najdete na www.uni-passau.de/CSR

Přihlášení je možné do 4. listopadu 2017 – Účast zdarma. Kapacita omezena

Simultánní překlad do čestiny a němčiny.

Impuls Fórum se koná v rámci projektu INTERREG „Vybudování znalostního a technologického transferu v příhraničním prostoru Jihočeského Kraje/Dolního Bavorska", který je financován Evropskou unií v rámci programu přeshraniční spolupráce Česká Republika – Svobodný stát Bavorsko, cíl EUS 2014 – 2020 (INTERREG V).

Pozvánka ke stažení zde.

Partneři OHK Třebíč