Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

OHK Třebíč na Facebooku 561 200 427 | 561 200 426 info@ohktrebic.cz

238 členů

Aktuální počet členů Okresní hospodářské komory Třebíč
k 10. 12. 2016

Seznam členů OHK

Členství

Získejte cenné kontakty na regionální firmy, využijte možnosti
poradenství pro vaše podnikání a přístupu na zajímavé akce,
semináře a školení s odborníky

Chci se stát členem OHK

Články

Okresní hospodářská komora Třebíč přivítala Advent

Okresní hospodářská komora Třebíč nemá své členy pouze v Třebíči, ale samozřejmě i na dalších místech okresu. I proto se letošní adventní setkání jejích členů konalo 24. 11. nikoli v okresním městě, nýbrž opět v Náměšti nad Oslavou, v areálu firmy Habitat, kde sídlí také Česko - rakouské centrum pro rozvoj podnikání.

26.11.2016

Horácké noviny o nominaci Ing. Richarda Horkého na investora roku na Slovensku

Dnešní Horácké noviny přinesly zprávu o vyhlášení výsledků ankety Investor roka 2016, jehož se za přítomnosti slovenského prezidenta či členů slovenské vlády zúčastnil i předseda OHK Třebíč Ing. Richard Horký. Podrobnosti v článku

11.11.2016

Richard Horký mezi nejlepšími investory na Slovensku

Předseda představenstva Okresní hospodářské komory Třebíč a zároveň generální ředitel TTS Group Ing. Richard Horký se v úterý 8. listopadu zúčastnil slavnostního galavečera v Nové budově Slovenského národního divadla, kde byly za účasti slovenského prezidenta či ministrů vlády vyhlášeny výsledky ankety časopisu Trend. Tento prestižní slovenský ekonomický magazín letos kromě dříve udílených cen, jako je například Firma roka, Banka roka či Poisťovna roka, vytvořil i kategorii Investor roka. Do ní byl kromě čtveřice většinou nadnárodních společností, které působí na Slovensku, nominován i podnik Národná energetická, která spadá pod TTS Group. Podrobnosti najdete v článku.

10.11.2016

Akční plán a energetická bezpečnost státu

Článek z Horáckých novin o semináři k tématu plnění Národního akčního plánu rozvoje jaderné energetiky, kterého se účastnili i zástupci Okresní hospodářské komory Třebíč.

08.11.2016

Partneři OHK Třebíč