Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

OHK Třebíč na Facebooku 561 200 427 | 561 200 426 info@ohktrebic.cz

236 členů

Aktuální počet členů Okresní hospodářské komory Třebíč
k 25. 8. 2016

Seznam členů OHK

Členství

Získejte cenné kontakty na regionální firmy, využijte možnosti
poradenství pro vaše podnikání a přístupu na zajímavé akce,
semináře a školení s odborníky

Chci se stát členem OHK

Články

Dodavatelské zajištění výstavby 5. bloku v JE Dukovany ve spolupráci s Rosatomem

Energetické Třebíčsko, Okresní hospodářská komora Třebíč a OBK při JE Dukovany pořádají 6. září kulatý stůl na téma "Dodavatelské zajištění výstavby 5. bloku v JE Dukovany ve spolupráci s Rosatomem".

10.08.2016

Dlouhý: Vláda pro jednou použila zdravý rozum a začala rozšiřovat projekt na zaměstnávání Ukrajinců o nízko a středně kvalifikované

Alespoň v jedné z agend nejde současná vláda na ruku odborům, když vyslyšela zoufalé výkřiky českých firem volajících po nízko a středně kvalifikovaných pracovnících z Ukrajiny. Díky včera schválenému rozšíření projektu na zaměstnávání Ukrajinců v ČR se na český pracovní trh dostanou i nízko a středně kvalifikovaní pracovníci, kterých zde chybí desítky tisíc.

28.07.2016

Informace o návštěvě prezidenta ČR Miloše Zemana

Dne 30. června navštívil Třebíč prezident ČR Miloš Zeman. Ten v třebíčském Alternátoru absolvoval i slavnostní oběd, který pro něj a řadu dalších vzácných hostů připravili zaměstnanci Hotelu Atom a studenti a pedagogové OA a HŠ Třebíč. Kromě slov uznání na výbornou zvěřinovou polévku, pečeného králíka a dukátové buchtičky s vanilkovým šodó ale zazněla i informace o Okresní hospodářské komoře Třebíč, jejíž činnost Ing. Richard Horký coby její předseda prezidentovi odprezentoval. „S našimi 239 členy jsme největší komorou na Vysočině, za námi je dokonce i krajská Jihlava,“ sdělil Richard Horký prezidentu Zemanovi s tím, že práce komory je velmi různorodá a orientuje se zejména na nové příležitosti a partnerství pro členy.

04.07.2016

Ministr životního prostředí ujistil Richarda Horkého, že podpoří výstavbu 5. bloku

Článek z Horáckých novin o setkání předsedy představenstva OHK Třebíč Richarda Horkého s ministrem životního prostředí Richardem Brabcem.

01.07.2016

Partneři OHK Třebíč