Okresní hospodářská komora Třebíč

Okresní hospodářská komora Třebíč

OHK Třebíč na Facebooku 561 200 427 | 561 200 426 info@ohktrebic.cz

237 členů

Aktuální počet členů Okresní hospodářské komory Třebíč
k 28. 10. 2016

Seznam členů OHK

Členství

Získejte cenné kontakty na regionální firmy, využijte možnosti
poradenství pro vaše podnikání a přístupu na zajímavé akce,
semináře a školení s odborníky

Chci se stát členem OHK

Články

Informace o nezaměstnanosti v Kraji Vysočina

Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Jihlavě vydala měsíční statistickou zprávu, která informuje o aktuálním stavu nezaměstnanosti v Kraji Vysočina.

26.10.2016

Veletrh vzdělávání Didacta načal už třetí desítku

Zejména žákům devátých tříd je určen veletrh vzdělávání Didacta, který se každoročně koná v prostorách Střední průmyslové školy Třebíč. Jeho hlavním organizátorem je Okresní hospodářská komora Třebíč (OHK Třebíč), která tak dává možnost prezentace středním školám a učilištím z blízkého i vzdáleného okolí. Snahou je nabídnout mladým lidem co nejlepší přehled o středním vzdělání na základě jejich zájmů, aby si pak snáze našli zaměstnání zejména v místních firmách. Mnohé z nich se na veletrhu totiž představují také, informují o možnostech stipendií a budoucím pracovním uplatnění.

21.10.2016

Podporujeme výstavbu pátého bloku, zaznělo na zasedání

Hned několik míst Třebíčska navštívili představitelé Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina, kteří v našem okresu absolvovali 11. října výjezdní zasedání. Jedno z nich se konalo i v Ekotechnickém centru Alternátor, kde si hosté mimo jiné prohlédli i výstavu o stavebnici Merkur. Společně se shodli, že právě takovéto pomůcky dětem pomáhají rozvíjet technické dovednosti, invenční myšlení a pomáhá zvyšovat zájem o technické obory.

13.10.2016

V Brně proběhla doposud největší konference k EET

Ve dnech 16. - 17. 9. se v Brně za účasti ministra financí Andreje Babiše, náměstkyně ministra financí pro daně a cla Aleny Schillerové a generálního ředitele Finanční správy Martina Janečka uskutečnila doposud největší konference a vůbec první veletrh pokladních řešení k elektronické evidenci tržeb u nás

23.09.2016

Partneři OHK Třebíč